بایگانی

دسته: بلاگ

بلاگ خواص نقره

خواص نقره

نقره یک فلز گرانبها و بسیار قابل انعطاف است. یکی از خواص نقره جذابیت آن است و همین خصوصیات فلز نقره باعث شده که نقره در سکه ها، جواهرات، ظروف تزئینی، تولید مدال و هنر مطلوب باشد.
نقره جزء فلز آزاد در طبیعت و بسیار کمتر از مس و طلا محسوب می شود. نقره به واسطه ظاهر سفید رنگ، براق و وزن سبکی که دارد، مانند فلز طلا طرفداران بسیاری دارد. زمانی که نقره ناگهانی تغییر رنگ می دهد نشانه اصل نبودن نقره می باشد.

2 سال قبل
حرز حرز طلاکوب امام جواد (ع)

حرز امام جواد (ع)

دعای حرز امام جواد یکی از معروف‌ترین دعاها برای دفع بلا است که روایات متعدد استفاده از آن را بسیار سفارش کرده‌اند. این دعا به دو صورت حرز صغیر و حرز کبیر می‌باشد.
شاید از خودتان بپرسید اصلا حرز به چه معناست؟ «حرز» یعنی ذکر، دعا یا هر چیزی که محافظت کننده انسان در برابر چشم زخم، دشمن یا خطر است.

2 سال قبل
بلاگ سنگ متولدین اردیبهشت ماه

سنگ ماه اردیبهشت

سنگ ماه تولد، سنگی است که بر اساس ماه تولد شخص انتخاب می‌شوند و به عبارت دیگر، سنگ شانس افراد است. هر ماه تولد به یک گروه زودیاک خاص تعلق دارد و افرادی که در آن ماه متولد می شوند دارای ویژگی های آن زودیاک هستند. در این مقاله قصد داریم تا به شما بگوییم که سنگ ماه اردیبهشت چیست و به طور کامل به توضیح سنگ ماه اردیبهشت بپردازیم.

3 سال قبل
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.